Hakkımızda

KAŞ, gerçek bir cennettir. Bu doğal ve küçük ilçe sizi hayrete düşürecek harika mucizelerin yuvasıdır. Dağların, karanın kollarıyla sarıp sarmaladığı Akdenizin renginden, günbatımında gökyüzünde oluşan renklerin heyecan verici tonları, iklimin ve insanların sıcaklığı… İş, dinlenmeye ve telaşlı iş hayatını ya da şehri unutmaya geldiğinde Kaş’tan ve tabi ki Zakkum Pansiyondan daha iyi bir seçenek yoktur.

80’li yılların başında Kaş’ın ilk pansiyonu olarak inşa edilen Zakkum Pansiyon; sıcak, sevimli ve samimi bir aile işletmesidir. Kaş meydana 300 m. , meşhur uzun çarşıya 200 m. ve dünyanın en küçük plajı denilebilecek Küçük Çakıl’a 200 m. uzaklıktadır. Gezilecek yerler ve yapılabilecek aktiviteler, hava alanı transferi, araç kiralama gibi konularla ilgili olarak Zakkum Pansiyon ailesi ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgiyi size sunacaktır. Pansiyonumuza ait ticari yatımız(Şahinbey) en fazla 6 kişilik gruplar için Kekova, Adalar, Kaputaş ve Limanağzına özel turlar düzenlemektedir. Yorgunluğunuzu Akdeniz’in serin sularına bırakmak ve anın tadını çıkarmanız için Şahinbey hizmetinizdedir…

Pansiyonumuz, güzel bir bahçe içerisindedir. Bahçede, kahvenizi yudumlarken yorgunluğunuzu atabilir, zeytin, dut, limon ağaçlarının altına uzanıp kitabınızı okurken yaprakların hışırtısını dinleyebilirsiniz.

Situated in Kas, 100 m from Kas Ataturk Statue, Zakkum Pansiyon features air-conditioned rooms and free private parking. Rooms have a flat-screen TV. Every room is fitted with a private bathroom. Zakkum Pansiyon features free WiFi throughout the property. You will find a shared kitchen at the property. Kas Yacht Marina is 200 m from Zakkum Pansiyon, while Kas Bus Station is 400 m from the property. This is our guests’ favorite part of Kas, according to independent reviews.

We speak your language!